• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124

כורסאות טלוויזיה מעוצבות – כי גם המראה קובע

מוצר משתלם
שיא הנוחות
שיא הנוחות
מכירה מיוחדת
1000+ מכירות
43% הנחה
איכותית מאוד
אזל המלאי
שיא הנוחות
שיא הנוחות
שיא הנוחות

1,850.00

3,550.00
כורסאות הטלוויזיה הפכם במהלך המאה העשרים לחלק אינטגראלי וחשוב בריהוט הקיים בכל בית בעולם בכלל, ובישראל בפרט. בסוף המאה התשע עשרה, היתה הכורסה כאמור נחלתם של מתי מעט, מהשכבות הגבוהות של החברה. החל מתחילת המאה העשרים, הלכה התפוצה של כורסאות הטלוויזיה והתפשטה, עד שכיום נראה שאין בית בעולם המפותח, שוב אין כורסת טלוויזיה אחת לכל הפחות. לאחרונה הולכת ומתגברת הדרישה לקבלת כורסאות טלוויזיה מעוצבות שניתן להתאים אותן למגוון רחב של עיצובים פנימיים בבית וסוגי ריהוט קיימים. מה בין כורסת טלוויזיה רגילה לבין כורסה מעוצבת לטלוויזיה? מהן אמות המידה להתאמה של כורסה מעוצבת? היכן ניתן להשיג כורסאות טלוויזיה מעוצבות באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים? להלן התשובות.
עיצוב הבית והגדלת הדרישות לכורסאות מעוצבות
מעיצוב הבית הפך בעשורים האחרונים לדבר מקובל. בניגוד למה שניתן לחשוב, מרבית המשפחות והיחידים שיש ברשותם בתים או דירות, נוטים לעצב אותם ולהתאים אותם לצרכים ולרצונות, שלא לדבר על נטיות ספציפיות של בעלי הנכסים. עיצוב בית או דירה יכול להתבצע תוך שבירת קירות ושינוי קרדינאלי של מבנה הסית, או לחילופין באמצעות שינויים ברהוט, בצבעים של הקירות או עיצובים מסוגים אחרים, שאינם מחייבים שינויים במבנה הבית עצמו. כורסאות טלוויזיה עשויות, לפיכך, להשתלב היטב במגמה הקיימת.
כורסאות טלוויזיה מעוצבות – אמות המידה להתאמה שלהן לבית
בדרך כלל, ישתמש מעצב פנים של הבית בשילוב שבין אופי הריהוט והצבעים, כמו גם לאופי התאורה במרחב המעוצב. ריהוט כבד בצבעים כהים יכול לייצר אווירה כבדה ועשירה, בעוד ריהוט קליל בצבעים בהירים ויחד עם תאורה הולמת, יכול לייצר אווירה קלילה ומרחב. כורסאות טלוויזיה מעוצבות עשויות להיות מותאמות לאופי הכללי של עיצוב הפנים, ואפילו לתרום לו לא מעט. כורסה כבדה בצבעים כבדים בהחלט מסייעת ליצירת אוירה כבדה ועשירה. מנגד, כורסה בצבעים בהירים ובמבנה צר יחסית, יכולה לשנות מהקצה אל הקצה את האווירה במרחב.  
אם יש לך עניין ברכישת כורסאות טלוויזיה מעוצבות בהתאמה לאופי הכללי של העיצוב בבית שלך ובהתאם לנטיות שלך ושל כל בני המשפחה, זה המקום הנכון עבורך כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של IREST יסייעו לך בבחירת הכורסה העדיפה עבורך. הכורסאות כאמור כוללות אחריות של 3 שנים. כורסה מעוצבת ברמה גבוהה עשויה לתרום לא מעט ליצירת האווירה הרצויה בבית.
x

#{title}

#{text}

#{price}