• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124

כורסאות טלוויזיה – לראות את העולם בנוחות

מוצר משתלם
שיא הנוחות
שיא הנוחות
מכירה מיוחדת
1000+ מכירות
43% הנחה
איכותית מאוד
אזל המלאי
שיא הנוחות
שיא הנוחות
37% הנחה
דגם קלאסי
שיא הנוחות

1,850.00

3,550.00
המצאת מכשיר הטלוויזיה הפכה את כל העולם לכפר קטן – הכפר הגלובלי. צפייה בטלוויזיה היא הדרך המקובלת והמוכרת להתעדכן בחדשות ובתכנים חדשים, ולהכיר טוב יותר את העולם שבו אנחנו חיים. כורסאות טלוויזיה הפכו למעין מוצר משלים, המשנה את חוויית הצפייה והופך אותה מהתעדכנות גרידא להנאה של ממש. מהי כורסת הטלוויזיה שכל כך הרבה ישראלים התמכרו אליה בעשורים האחרונים? אילו סוגים של כורסאות ייחודיות לטלוויזיה קיימים כיום בשוק? היכן ניתן להשיג כורסאות איכותיות לטלוויזיה באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים הנוחים ביותר? להלן התשובות.
כורסת טלוויזיה – מה כל כך ממכר בה
הכורסה הייחודית הקרויה כיום כורסת טלוויזיה, היא למעשה סוג של כיסא נוח או כורסא, שהומצאה הרבה לפני שהטלוויזיה באה לאוויר העולם. כורסאות נוחות, הן מבחינת המבנה והן מבחינת הריפוד שלהן, מוכרות מה מאות שנים ואפילו יותר. הכורסה הראשונה המתכווננת, הומצאה בזמן כל שהוא במהלך המאה התשע עשרה. הקיסר הצרפתי נפוליון השלישי, זכה להיות הבעלים המאושר של כורסה בעלת משענת מתכווננת. בתחילת המאה העשרים הומצאו כורסאות טלוויזיה ראשונות, הקרובות לדגמים המוכרים לנו כיום. מדובר בכורסה נוחה ומפנקת, שהפכה בתוך זמן קצר לחלק אינטגראלי מהריהוט הסלוני של אנשים בעלי אמצעים בארה"ב ובאירופה. המצאת הטלוויזיה, בעשור הרביעי של המאה העשרים, השלימה למעשה את מערכת הריהוט כפי שאנו מכירים אותה כיום. הטלוויזיה הפכה לחלק אינטגראלי מהריהוט בבית, ובחלק גדול מהמקרים מתנהלים חיי המשפחה מסביב לה.
סוגי כורסאות טלוויזיה
בעשורים האחרונים, התותח מאד תחום כורסאות הטלוויזיה. נכון להיום ניתן למצוא מגוון רחב של כורסאות, שיש ביניהן לא מעט הבדלים. ההבדלים כאמור באים לידי ביטוי בסוגים השונים של הריפוד, כמו גם באופן התפעול של הכורסה. בנוסף, יש הבדלים באפשרות לנייד את הכורסה, כמו גם באופציה שמאפשרות כורסאות טלוויזיה חדשות, לקבלת עיסוי מפנק באמצעות הכורסה.
כורסאות הטלוויזיה של חברת IREST נמנות עם האיכותיות והמפנקות ביותר בעולם בכלל ובישראל בפרט. עם היתרונות של הכורסאות כאמור ניתן למנות את המרט הטכני העשיר, המאפשר לכוונן את הכורסאות בקלות ולהביא אותן למצב אופטימלי למשתמש במהירות. בנוסף, ניתן למנות את המגוון הרחב של סוגי ריפוד, מותאמים לטעם ולצרכים של כל המשתמשים. כל אלה, בנוסף למגוון הרחב של צבעים ודגמים, שניתן להתאים אותם למראה הייחודי של הריהוט בבית. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ולרכוש כורסאות טלוויזיה של IREST שישפרו את איכות החיים שלך ללא הכר.
x

#{title}

#{text}

#{price}