• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124

איך ומתי אל תשאלו פשוט תראו את הדגמים הטובים שלנו עד 50% הנחה

מוצר משתלם
שיא הנוחות
שיא הנוחות
מכירה מיוחדת
1000+ מכירות
43% הנחה
איכותית מאוד
אזל המלאי
שיא הנוחות
שיא הנוחות
שיא הנוחות

1,850.00

3,550.00
כורסת טלויזיה – מי צריך את זה ומתי
ישנה אמרה הגורסת כי ביתו של האדם הוא מבצרו ואכן, אין ספק שביתו של אדם הוא המקום המוגן המאפשר לבעלי הבית ולמשפחות שלהם, לנוח, לצבור כוחות ולבלות בו את השעות היפות ביותר של החיים. זאת, ביחד עם המשפחה, הילדים והחברים. כורסאות טלוויזיה איכותיות, משדרגות את הבית והופכות אותו, בנוסף להיותו מקום מוגן ושקט, גם למקום הנוח והנעים ביותר להיות בו. ההבדל בין כורסת הטלוויזיה לבין כורסאות או כיסאות אחרים בבית, דומה להבדל שבין מכונית עממית לבין מכונית מרצדס נוחה ומפנקת. מהי בעצם כורסת הטלוויזיה? מהם המאפיינים הייחודיים של כורסה מהסוג הזה? היכן ניתן להשיג את כורסת הטלוויזיה המשלבת באופן הטוב ביותר את הנוחות עם המחיר? כל התשובות – בשורות הבאות.
כורסאות טלוויזיה – המרצדס של הכורסאות
כורסת הטלוויזיה, כפי שאנו מכירים אותה כיום, היא שכלול של כורסת מנוחה וישיבה, שפותחה כבר בסוף המאה התשע עשרה. הקיסר הצרפתי נפוליון השלישי, היה הבעלים המאושר של כורסה מהסוג האמור לעיל, שהייתה בעלת משענת מתכווננת. בתחילת המאה העשרים נרשם בארה"ב הפטנט הראשון בתחום הזה, והוחל בייצור המוני של כורסאות טלוויזיה. בתוך מספר שנים הפכה הכורסה מהסוג הזה ללהיט. כאשר באה לאוויר העולם הטלוויזיה הראשונה, חלה קפיצה אדירה במכירות של  כורסאות טלוויזיה, ולמעשה הטלוויזיה היא שהעניקה לרהיט הכל כך נוח וכל כך מפנק הזה את השם שלו. הדבר איננו מפתיע, לאור העובדה שישיבה על כורסת טלוויזיה היא אכן הדרך הנוחה ביותר לצפות בטלוויזיה ולהפיק הנאה מושלמת ממנה.
המאפיינים של כורסת טלוויזיה
כורסה רגילה היא למעשה רהיט שכל תכליתו היא ישיבה נוחה. ההבדל בין כורסה לבין כיסא, טמון במידת הנוחות של הישיבה על גבי הכורסה. בהמשך לכך, ההבדל בין כורסאות טלוויזיה לבין כורסאות רגילות, טמון בהבדל העצום בנוחת הישיבה מצד אחד, ובאפשרות לכוונן את הזווית של כורסת הטלוויזיה ולהתאים אותה לצרכים ולרצונות של המשתמש. הכורסה יכולה לשמש לישיבה ולצפייה בטלוויזיה, ולהפוך בעת הצורך למיטה בזעיר אנפין, שניתן להירדם עליה ולבלות עליה שעות רבות של נמנום ואפילו שינה.
כורסאות טלוויזיה של IREST נמנות עם העילית של כורסאות הטלוויזיה ושל הריהוט הסלוני בישראל. הכורסאות הללו משלבות בצורה הטובה ביותר נוחות יוצאת דופן, עם מחירים נוחים באופן מיוחד. אם יש לך עניין ברכישת כורסת טלוויזיה שתענה על כל הציפיות ואף מעבר לכך – זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב שיהפוך את שעות המנוחה שלך לשעות של הנאה צרופה.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}