• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124
כורסאות עיסוי
37% הנחה
עיסוי 3D

7,200.00

11,400.00
35% הנחה
עיסוי ישבן

8,990.00

13,700.00

כורסת עיסוי – יתרונות בריאותיים

האם כורסאות עיסוי הן טובות עבורך? מחקרים רבים הוכיחו את יעילותו של טיפול באמצעות עיסוי. באמצעות כורסת עיסוי תוכל להנות מיתרונותיו הרבים של העיסוי מבלי לצאת מביתך.

לעיסוי יש יתרונות בריאותיים רבים, מהצד הפיזי ומהצד הפסיכולוגי. מחקרים הראו כי עיסוי מפחית מתח וחרדה תוך הגברת הפרודוקטיביות והערנות.

העיסוי מפחית את הלחץ, החרדה והמתח ברמה הגופנית והפסיכולוגית בכך שהוא מוביל להורדת קצב הלב, לחץ הדם, רמות הקורטיזון ורמות האינסולין. 

בנוסף, העיסוי מביא להפרשה מוגברת של סרוטונין ודופמין. חומרים כימים אלו גורמים לנו להרגיש שלווים יותר, בכך שהם מפחיתים את תחושת הלחץ ואת תחושת החרדה. 

כורסאות עיסוי יעילות כמו עיסוי ידני

מחקר ידוע של מכון המחקר בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת מיאמי מצא כי 15 דקות בכיסא עיסוי משפרות את הפעילות המוחית אצל מבוגרים. יתר על כן, מבוגרים אלו ביצעו תרגילים מתמטיים במהירות ובדייקנות רבה יותר לאחר שקיבלו את העיסוי בכורסת המסאג'.

בנוסף, עיסוי מגביר גם את ייצור האנדורפינים בגוף – הכימיקל הטבעי הגורם לך להרגיש מאושר יותר. עיסוי יום יומי גורם לך להרגיש טוב יותר ומאזן את מצב הרוח שלך.

כנאמר לעיל, עיסוי מגביר את רמות הסרוטונין, בעזרת הורמון זה, המוח יוכל לייצר מלטונין – שהוא "הורמון השינה". בעזרת כורסת עיסוי בביתך, תוכל להנות מעיסוי יום יומי מפנק לפני השינה, שיגרום לך להרגיש טוב יותר ולשפר לך את רמת השינה באופן משמעותי.

כורסאות עיסוי – מגבירות את היצירתיות
 

עיסוי עוזר לך להירגע ומאפשר לך לקחת עצירה ממרוץ החיים ובכך הוא פותח את גבולות החשיבה שלך. בעזרת העיסוי תוכל לחשוב בצורה חדה יותר ולקבל תמונה ברורה יותר של האתגרים אותם אתה מנסה לפתור.

אם נתקעת בבעיה או בדילמה במהלך היום, תוכל לקחת הפסקה ולהתפנק בחוויית עיסוי מפנקת מותאמת אישית באמצעות כורסת העיסוי הביתית שלך. 

כורסאות עיסוי מגיעות עם מבחר רב של תוכניות עיסוי מובנות. הן מאפשרות לך לקבל עיסוי לכל קבוצת שרירים בגופך. הרוגע והשלווה, שתרגיש לאחר עיסוי באמצעות כורסאות עיסוי ישפרו משמעותית את איכות חייך.

אל תתפשר על איכות החיים – כורסת עיסוי איכותית היא בדיוק מה שאתה צריך בכדי להירגע ולהנות בביתך.
 

IREST – כורסאות עיסוי המובילות בשוק

IREST היא חברה אמריקאית המהנדסת, מעצבת, מייצרת ומפיצה בכוחות עצמה את כורסאות העיסוי המובילות בשוק. היא בעלת ניסיון רב בייצור כורסאות עיסוי והיא חותרת באופן תמידי לשיפור טכנולוגי של כורסאות העיסוי – וזאת על מנת שהלקוח יקבל את מבוקשו, באיכות הגבוהה ביותר.

 

רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}