• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124

מבחר כורסאות טלוויזיה עכשיו ב SALE

מוצר משתלם
שיא הנוחות
שיא הנוחות
מכירה מיוחדת
1000+ מכירות
43% הנחה
איכותית מאוד
אזל המלאי
שיא הנוחות
שיא הנוחות
שיא הנוחות

1,850.00

3,550.00

כל מה שרצית לדעת על כורסאות החשמליות שלנו

כורסת טלויזיה חשמלית היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשדרג את חדר הטלויזיה הביתי.  אם אתם רואים הרבה סרטים וטלויזיה ומחפשים את הכורסא הנוחה ביותר עבורכם, אל תתפשרו באיכות, ותרכשו כורסת טלויזיה חשמלית של IREST.

אם אתם מסיימים יום עבודה ארוך ורוצים להירגע באמת, כורסת טלויזיה חשמלית איכותית תאפשר לכם בלחיצת כפתור לעבור למצב נוחות ולהירגע לחלוטין.

יתרונות הכורסא החשמלית

כורסת טלויזיה חשמלית מאפשרת פתיחה וסגירה של הספה באמצעות לחיצת כפתור בצידו של המושב. המערכת החשמלית של הכורסא מאפשרת לכם לבחור את הזווית המושלמת בשבילכם.

בנוסף, הכורסא כוללת חיבור USB המאפשר לכם להטעין מכשירים חשמליים בזמן הישיבה על הכורסא, וכל זאת ללא צורך בעוד מפצל חשמלי.

כורסאות הטלוויזיה החשמליות של IREST מהונדסות בצורה אורטופדית ובעלות ספוגי זיכרון. ספוגים אלו מתאימים את עצמם אל גופך – כך שתוכל להגיע לרמת נוחות מקסימלית.

יתר על כן, לכורסאות החשמליות ישנן פונקציות שלא קיימות בכורסאות הקלאסיות. לעתים, הן כוללות מערכת מסאג' מפנקת בה ניתן לשלוט באמצעות שלט והיא כוללת מבחר אפשרויות עיסוי.

לכורסאות הטלויזיה החשמליות IREST אופציה לחימום מובנה בכיסא – אין כמו לחזור ביום קר וגשום, ולהעביר את הזמן החופשי בצפייה בנטפליקס על הכורסא המחוממת

x

#{title}

#{text}

#{price}