• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124

כורסאות טלוויזיה חשמליות – כשאיכות פוגשת נוחות

מוצר משתלם
שיא הנוחות
שיא הנוחות
מכירה מיוחדת
1000+ מכירות
43% הנחה
איכותית מאוד
אזל המלאי
שיא הנוחות
שיא הנוחות
שיא הנוחות

1,850.00

3,550.00
כורסאות המאפשרות התאמה לצרכים של המשתמש, מוכרות וידועות מזה קרוב למאתיים שנים. בתחילת המאה העשרים, הוחל בייצור כורסאות מתכווננות, שמאוחר יותר נודעו בכינוי המוזר משהו שדבק בהן – כורסאות טלוויזיה. הכינוי הוא מוזר, משום שהטלוויזיה הומצאה שנים רבות אחרי שכורסת הטלוויזיה הראשונה יצאה לאוויר העולם. ועם זאת, הכינוי משקף בדיוק את התפקיד העכשווי של הכורסאות הללו. כורסאות טלוויזיה חשמליות הן המילה האחרונה בתחום, והן מהוות קפיצת מדרגה משמעותית באיכות ובנוחות השימוש בהן. מהם המאפיינים של כורסאות טלוויזיה מכאניות? מהם ביתרונות של כורסאות הטלוויזיה החשמליות? הינן ניתן להשיג כורסאות כאמור, באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים? כל התשובות במאמר שלפניכם
כורסאות טלוויזיה והמאפיינים שלהן
מרגע שהומצאו הכורסאות המתכווננות, חלה התקדמות מהירה ומשמעותית הן באיכות והן בפונקציות ובפעולות שהמשתמש יכול לבצע בכורסאות כאמור. הכורסאות מהדגמים הישנים מתכווננות בהתאם לצרכים של המשתמשים, ומאפשרות להם לעבור ממצב של ישיבה למצב של כמעט שכיבה, שהוא נוח מאד להירדמות. בנוסף, יש למרבית הכורסאות כאמור הדום נשלף, המאפשר למשתמש למתוח את הרגליים ולהרגיע אותן. אנשים העובדים בעבודות שבהן הם מבלים חלק מגדול מהיום על הרגליים, יש משמעות אדירה למנוחה כאמור. את הנוחות למשתמש משלימים סוגי הריפוד השונים, שכל אחד מהם מתאים למשתמש אחר. זאת, בנוסף למראה ולמבנה הייחודי של כל כורסה.
כורסאות טלוויזיה חשמליות והיתרונות שלהן
לעומת כורסאות הטלוויזיה הידניות, ניתן לרכוש כיום כורסאת טלוויזיה  איכותיות ביותר. מדובר על כורסאות שניתן לכוון אותן בלחיצת כפתור, תוך הימנעות מהזזה וכוונון של ידיות כמו בגרסה המכאנית. כורסאות כאמור, בנוסף להיותן מתכווננות באופן אוטומטי, מאפשרות לעיתים מזומנות גם קבלת מסאז' מפנק. גם אופי המסאז' והעוצמה שלו ניתנים לשינוי. כורסאות הטלוויזיה החשמליות מאפשרות לכוונן את זווית השכיבה או הישיבה של המשתמש, כמו גם פרמטרים נוספים. כל זאת, בלא צורך בפעולה פיזית של ממש. כורסאות כאלה נוחות מאד לתפעול, ומתאימות הן לצעירים המחפשים פינוק ונוחות, והן למבוגרים שהשימוש בכורסאות המכאניות עלול להיות בעייתי עבורם.
אם יש לך עניין ברכישת כורסאות טלוויזיה חשמליות באיכות הגבוהה ביותר, IREST הוא המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לקראת שיפור משמעותי באיכות החיים. בנוסף, לכורסאות כאמור לעיל, מוצעים דגמים נוספים וסוגים נוספים של כורסאות טלוויזיה באיכויות גבוהות ובמחירים נמוכים.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}