• מבחר ספות במחיר השקה
 • טקסט דוגמה
 • דגמי פרימיום
  TV-290
  TV-280
 • חדש הגיע סלון מהמם בואו להכיר מחיר השקה
  דגם חדש הגיע
  מחיר השקה מיוחד
 • הם חזרו למלאי במגוון צבעים
  TV-115
  TV-124
 • הנמכרים ביותר בישראל
  TV-124
מוצר משתלם
שיא הנוחות
מכירה מיוחדת
1000+ מכירות
שיא הנוחות
שיא הנוחות

1,850.00

3,550.00
שיא הנוחות
43% הנחה
איכותית מאוד
אזל המלאי
שיא הנוחות

כורסאות טלויזיה – שידרוג אידאלי לתקופה מורכבת

הסמארטפונים, הלפטופים והטאבלטים לרגע השכיחו לנו את החוויה המאחדת והמפנקת של הצפייה המשותפת במסך הטלוויזיה בסלון. אך עכשיו, התקופה המורכבת מזכירה לכולנו את כוחו של החלל המשותף ובמיוחד את כוחם של הבילויים המשפחתיים בסלון. 
 

אם־כן מדובר בזמן אידאלי לשדרג את חווית הצפייה או חווית השהיה ככלל במרחב המשותף. אך כיצד עושים זאת? כורסאות טלויזיה למשל, יכולות להיות שדרוג מדויק. כורסאות טלויזיה הן כבר ממש לא רק ספת העור הבולטת בעיצובה הגס במרכז הסלון – לא מאמינים? כבר נרחיב. 
 

מה מציעות כורסאות הטלויזיה החדשות?
 

כורסאות הטלויזיה עברו שדרוגים רבים בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא כורסאות בעיצובים מתוחכמים: למשל, ניתן לבחור בכורסאות טלויזיה עם ספקטרום רחב של פיצ'רים עדכניים  ואף להתאים את הפיצ'רים בדיוק לצרכינו. 

אז מהם הפיצ'רים החדשים שמשולבים בכורסאות השונות? חיבור לטלפון שמאפשר לנו להמשיך לעבוד מהבית אפילו בזמן הבילוי המשפחתי, מושב אורטופדי שישמור לנו על הגב בימי "ZOOM" בלתי־נגמרים  ומחזיקי כוסות שלא מאכזבים הן רק דוגמאות אחדות!
 

מי יכול להנות מכורסאות הטלויזיה?
 

לכולנו יש את התמונה הוותיקה שמורה היטב בזיכרון: תמונה של הדוד, האבא או הסבא שיושבים בסלון שעות ארוכות, שקועים עמוק בתוך הכורסא. אך היום כורסאות טלויזיה הן כבר ממש לא נחלתם הבלעדית של אלו שחסכו ארוכות, היוצאים לפנסיה או המשפחה הרחוקה.

התייעלות תהליכי יצור שהתרחשה לצד פיתוח חכם של מערכות ישיבה אורטופדיות, שיתוף מעצבים מנוסים בתהליכי תכנון המוצר והשימוש במחסן לוגיסטי הולידו כולם סטנדרט משודרג אך גם נגישות מוגברת בתחום מערכות הישיבה וכורסאות הטלויזיה בפרט.

התייעלות זו והפיצ'רים המתוחכמים שמציעות כורסאות הטלויזיה של הדור החדש, חושפים את היתרונות שמציעות כורסאות הטלויזיה לטווח גילאים רחב: הטכנולוגיות המשולבות מוסיפות אטרקציה לאירוח והתמיכה האורטופדית מוסיפה חללי עבודה לבית – אך גם חללי הפוגה!
 

למה כדאי לקנות כורסאות טלויזיה ב-IREST?
 

כולנו עוברים ימים ארוכים מול המסכים. ימים כל־כך אורכים שלפעמים גם ההפוגה "של סוף היום" מול הטלויזיה כבר חדלה מלהרגיש כהפוגה. אך למערכות הישיבה המתוחכמת של  IREST יש את הכוח להנעים לנו את היום ולהקל על המעברים.

ב- IREST כל המוצרים עוברים תהליך ייצור קפדני בסופו מובלים המוצרים הבדוקים למחסן החברה בישראל – והמשלוח ללקוחות מגיע תוך 5 ימים בלבד! בנוסף לא תצטרכו להעמיס את הכורסאות בעצמכם כי החברה תדאג לכל התהליך.

x

#{title}

#{text}

#{price}